Чи є піперин і хром хорошим поєднанням для схуднення?

Багато людей шукають ефективний спосіб схуднути. Однак усі види тренувальних цілей (включаючи втрату ваги) досягаються на основі правильно збалансованої дієти та складного плану тренувань. Саме так різним людям вдається побудувати фігуру мрії, скинути зайву вагу і т. д. Саме на цьому вони повинні спиратися кожен раз.

Лише тоді, коли ви хочете вжити заходів, щоб максимізувати ефект від тренувань, вам слід потягнутися до різних типів поживних речовин і дієтичних добавок, які підтримують втрату ваги. Однак лише ті, які надходять із перевіреного, надійного джерела. Так ефект від дієти і тренувань буде помітнішим, а ефект може просто настати швидше. Одним з таких типів підтримуючих БАД є комбінація піперину і хрому, і варто придивитися до нього ближче.

Піперин і хром – властивості

Поєднання пиперина з хромом пояснюється тим, що обидві речовини мають схожі властивості, а разом ефект просто посилюється. Одним із найважливіших ефектів піперину та хрому на втрату ваги вважається, серед іншого: вплив на метаболізм інсуліну в організмі. Це дуже важливо, особливо на початковому етапі процесу схуднення, тому що метаболізм організму зазнає швидких змін і чутливість тканин до інсуліну значно знижується.

Піперин разом з хромом стабілізують і збалансують обмін речовин, а також загальний енергетичний рівень організму, що особливо важливо при дефіциті калорій (дієта) і інтенсивних тренуваннях. Крім того, це також дозволяє вам контролювати свій апетит, а підвищений рівень хрому особливо допомагає зменшити перекушування солодощами між прийомами їжі. Однак термогенний ефект пиперина буде доцільним і першим спалювачем жиру на початку процесу схуднення.

Отже, чи варто вживати хром в поєднанні з пиперином? Звичайно. На жаль, часто використання невідповідних препаратів із сумнівних джерел може тільки нашкодити вашому організму. Це означає, що купувати препарати найвищої якості варто тільки в офіційних джерелах продажу.

Чи корисний піперин для здоров’я організму?

Також варто поглянути на те, які інші властивості піперин має, які не обов’язково пов’язані зі схудненням, але важливі для здоров’я організму. Це допоможе показати, як дієтичні добавки, що підтримують схуднення, можуть мати позитивний вплив на весь організм. Які властивості особливо варто знати?

  • Травна система – піперин стимулює секрецію важливих травних ферментів, завдяки чому організм швидше позбавляється від непотрібних і непотрібних речовин. Це також можливо тому, що збільшується кількість виділяється шлункового соку.
  • Покращує засвоєння інших речовин – вважається, що піперин позитивно впливає на засвоєння, серед іншого, багато вітамінів і мінералів організмом. Таким чином, його доповнення може допомогти відновити, наприклад, електроліти, які втрачаються з потом, який виділяється у великих кількостях під час тренувань для схуднення тощо.
  • Очищаючі властивості – це завдяки його термогенним властивостям і посиленню метаболізму під впливом піперіну. Тіло швидше позбавляється від непотрібних речовин через травну систему, а також завдяки підвищеній температурі тіла під час тренування може вивести багато шкідливих бактерій.

Це показує, наскільки корисні добавки піперину можуть принести організму. Але чому для цього не можна їсти більшу кількість чорного перцю? Тому що обсяги, які потрібно було б спожити, були б величезними. Є навіть кілька мішків перцю, чого, природно, неможливо досягти.

Однак також варто пам’ятати, що піперин і хром – не єдині речовини, які сприяють зниженню ваги. Різноманітні види дієтичних добавок цього типу також мають багато оздоровчих властивостей, важливих з точки зору здоров’я організму, про які варто знати.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *