Чому варто використовувати спалювач жиру для схуднення?

Все більше і більше людей, які вирішили змінити своє життя і почати худнути, вирішують підтримати своє тіло в цьому непростому процесі. Серед добавок для схуднення найпопулярнішими, безсумнівно, є т.зв жиросжигатели, у вільному перекладі з англійської – спалювачі жиру. Вони рекомендуються завдяки своїм властивостям, які дозволяють організму швидше спалювати жирову тканину. Крім того, їх популярність говорить про те, що багато людей рекомендують їх і задоволені їх дією.

Однак варто придивитися до цієї групи тренувальних добавок, оскільки не всі вони матимуть однаковий ефект. Все, звичайно, буде залежати від складу даного спалювача жиру і від того, які речовини містяться в тій чи іншій добавці. Досить сказати, що вплив на посилене спалювання жиру в організмі може бути досягнуто двома різними способами. Тому варто придивитися до них уважніше, що також покаже, чому варто використовувати спалювачі жиру для схуднення.

Жиросжигатели і їх вплив на організм людини

Жироспалювачі можуть працювати на основі двох основних механізмів: ліполізу та термогенезу. Перший передбачає розщеплення накопиченої (надлишкової) кількості жирової тканини в організмі шляхом використання їх під час тренування для виробництва енергії. Однак термогенні спалювачі жиру, яких, здається, більше, трохи підвищують температуру тіла під час фізичних вправ. Завдяки цьому організм витрачає більше енергії, яка потрібна не тільки для виконання фізичних вправ, а й для відновлення правильної температури тіла.

Більше того, дуже часто спалювачі жиру містять більше однієї поживної речовини, одна з яких буде мати термогенні властивості, а інша буде призначена для стимулювання організму до тренувань. Однак не бракує інгредієнтів, які поєднують обидва види діяльності. Речовиною, яка поєднує дві згадані види діяльності, є, серед іншого: кофеїн. Завдяки цьому спалювання жиру ще більше посилюється за рахунок можливості проведення більш інтенсивних або тривалих тренувань, під час яких ми будемо спалювати більше жиру. Тому не дивно, що спалювачі жиру часто вибирають як добавки для схуднення.

Що варто знати про використання спалювачів жиру?

Тут варто чітко зазначити, що все залежить від конкретного препарату. Важко дати універсальні поради в цій області, але якщо є необхідність, то слід навести найелементарніші. Це означає, що з кожною дієтичною добавкою, тренувальною добавкою чи іншим препаратом ви завжди повинні дотримуватися рекомендацій виробника заради свого здоров’я та безпеки. Для більшої впевненості ви можете проконсультуватися з лікарем та/або дієтологом, який порадить вам відповідну дозу препарату у вашій ситуації, а також вкаже протипоказання до їх застосування.

Звичайно, залежно від обраного спалювача жиру, відповідна форма його добавки буде різною. Однак у зв’язку з тим, що значна частина цього виду добавок, в т.ч стимулює організм, у більшості випадків їх рекомендують використовувати як добавку перед тренуванням. Завдяки цьому організм може повністю використовувати потенціал спалювача жиру в своїх інтересах. Однак варто пам’ятати, що такі препарати слід купувати тільки через офіційні дистриб’ютори, наприклад, в спеціалізованому магазині добавок.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

2 коментарі

  1. Аватар

    Через який час після вживання жироспалювачів ви бачите результати? І чи існують спалювачі без кофеїну?

    1. Юлія Ковальчук

      Це залежить від кількості жиру в організмі, типу дієти або регулярності та інтенсивності тренувань. Ефект від спалювачів можна побачити навіть після кількох днів використання. Ознайомтеся з безкофеїновою водою WATER OUT: https://allnutrition.ua/ALLNUTRITION_Water_Out-opis41506.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *