Які речовини сприяють схудненню?

Втрата ваги, безсумнівно, є однією з найпопулярніших тренувальних цілей, з якою ви можете зіткнутися. Не тільки в тренажерному залі, але й у всіх інших типах місць, під час звичайної розмови тощо. Його універсальність призвела до створення багатьох препаратів у формі поживних речовин і дієтичних добавок, які призначені для підтримки процесу схуднення. так що ефекти з’являться швидше та триватимуть довше.

Варто відзначити, що значна частина даного виду препаратів заснована на речовинах природного походження. Крім того, деякі з цього типу речовин присутні практично в кожній дієті. Тому варто поглянути на те, які речовини підтримують втрату ваги природним шляхом.

Чи хороша комбінація піперину та хрому?

На самому початку варто відзначити, що піперин – це з’єднання, що міститься в перці, а точніше в його оболонці. Тому він доступний у багатьох стравах, які їдять щодня. Він підтримує функціонування багатьох різних органів, включаючи всю систему травлення, стимулюючи секрецію травних ферментів. Крім того, він полегшує засвоєння коензиму Q10. З метою схуднення використовується в багатьох жиросжигателях і монопрепаратах завдяки своїм термогенним властивостям.

Чому його часто поєднують з хромом? Піперин і хром мають досить схожі властивості. Обидві речовини мають позитивну дію, в тому числі: на метаболізм інсуліну в організмі, що також перетворюється на властивості контролю апетиту. Завдяки використанню піперину та хрому можна боротися з надмірним апетитом або навіть т.зв. «вовчий голод». Крім того, відповідна кількість хрому в крові викликає менше бажання перекушувати солодощами між прийомами їжі, що може бути особливо важливим для багатьох людей.

Чи варто вибирати піперин і хром, шукаючи дієтичну добавку для схуднення? Звичайно. Дія обох речовин може призвести не тільки до більш ефективного спалювання жиру під час тренування, але й дозволить вам контролювати свій апетит тощо.

Які ще речовини сприяють схудненню?

Є багато інших натуральних речовин, які сприяють схудненню, ніж лише два згадані вище. Варто знати, що, вибираючи інші препарати на основі інших речовин, ви також можете ефективно схуднути і розраховувати на дещо інші оздоровчі властивості окремих БАД. Які речовини варто запам’ятати?

  • екстракт зеленого чаю;
  • екстракт зеленої кави;
  • Екстракт плодів малабарського тамаринда (гарцинія камбоджійська);
  • L-карнітин;
  • Екстракт кореня кропиви індійської (Coleus Forskohlii).
Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *