Що таке адаптогени і які з них ефективні?

У наш час все більше людей живуть у бігу, що часто викликає постійну втому та постійний стрес внаслідок різних ситуацій. Найчастіше це пов’язано з великою кількістю обов’язків, недостатнім сном і т. д. Це, звичайно, дуже негативно позначається на організмі, який під тривалим впливом зовнішніх факторів такого типу піддається т. зв окислювальний стрес, який має руйнівний вплив на організм людини і призводить до багатьох захворювань і недуг, і навіть раку.

Усе це спонукає багатьох людей шукати шляхи вирішення подібних ситуацій. Одним з популярних і ефективних методів є використання адаптогенів. Варто поглянути на них і дізнатися, які з них допоможуть вам боротися зі стресом і втомою.

Що таке адаптогени?

Простіше кажучи, адаптогени – це різні види рослин і грибів, що містять речовини, що усувають негативний вплив стресу на процеси, що відбуваються в організмі. Крім того, як випливає з назви, вони підтримують організм у процесі адаптації до несприятливих зовнішніх умов, тому їх часто розуміють як заспокійливі речовини тощо. Вони також допомагають підвищити рівень енергії в організмі та підвищити його загальну витривалість , також щодо міцності.

Адаптогенам покладено ряд інших функцій, важливих не тільки для фізично активних людей – вони найчастіше використовуються саме серед цієї групи людей. Адаптогени мають анаболічні, протизапальні та антиоксидантні властивості, що робить їх придатними для використання ширшою групою людей, ніж просто фізично активними людьми.

Крім того, вони також позитивно впливають на загальний імунітет організму, серцево-судинну систему, підтримують пам’ять і концентрацію, позитивно впливаючи на нервову систему. Усе це робить доречним використання адаптогенів у вигляді добавок. Однак дуже важливо, щоб вони надходили з надійного джерела.

Чи існує найефективніший адаптоген?

У випадку з адаптогенами, як і з усіма видами інших речовин, важко вказати один, універсальний і найефективніший адаптоген, найкращий у будь-якій ситуації. Однак можна помітити, що останнім часом багато говорять про т. зв Індійський женьшень. Ашваганда доступна в багатьох різних дієтичних добавках і поживних речовинах і все частіше додається як додаткова речовина до різних препаратів. Однак найефективніша добавка буде присвячена продукту.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *