Тренування та дієта проти високого холестерину

Сьогодні все більше людей цікавляться різноманітними видами фізичної активності, здоровим харчуванням тощо. Це найбільш правильне ставлення, адже ми багато чуємо про користь для здоров’я організму, яку приносять регулярні заняття спортом та дієти. . Однак, як і в багатьох випадках, все залежить від вашого підходу. Це все тому, що у випадку специфічних фізичних навантажень, не адаптованих до конкретної ситуації, вони не приносять користі, а можуть становити загрозу здоров’ю.

Як тренування можуть зашкодити вашому здоров’ю?

Перший і найважливіший приклад досить популярний. Погана техніка вправ. Неправильно розташовані частини тіла, неправильна жорсткість і навіть неправильне дихання під час виконання вправ, все це може вплинути не тільки на ефективність тренувань, але і на наше здоров’я. Особливо у випадку досить популярних інтервальних занять або просто аеробних чи силових тренувань.

Може виникнути ситуація, коли замість покращення результатів ми діємо на шкоду власному організму. У крайніх випадках виникає внутрішня кровотеча (травна система), підвищене вироблення кортизолу, пошкодження серця, розтягнення нирок тощо. Це лише приклади, які показують, чому так багато розмов про відповідну техніку вправ і що план тренувань завжди повинен адаптуватися до конкретної ситуації, щоб бути ефективним.

Як боротися з підвищеним холестерином?

Окрім правильних фізичних вправ, набагато важливіше правильне харчування. Перш за все слід обмежити червоне м’ясо, смажене в олії. Це абсолютна основа. Дієтологи рекомендують при високому рівні холестерину якомога частіше замінювати їх рибою, наприклад, лососем, тунцем, скумбрією тощо, тому що вони багаті омега-3 жирами.

Омега-3 жири дуже позитивно впливають на організм людини. Вони позитивно впливають на кровопостачання мозку, а також впливають на імунітет і т. д. Проблема виникає, коли у вас дуже високий рівень холестерину. Тоді варто прийняти відповідну дієтичну добавку, щоб покращити своє здоров’я. У цьому випадку найпоширенішим вибором також буде омега-3 жирна кислота, але не тільки це.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті