Ви нарощуєте м’язову масу? Зробіть це ефективніше з креатином

Нарощування м’язової маси – це тривалий процес, який вимагає багато терпіння і рішучості для досягнення мети. Це не те, що ми одного разу йдемо в спортзал і помічаємо зміни в своєму тілі. Залежно від конкретної ситуації, регулярності та інтенсивності виконуваних фізичних навантажень, а також нашого раціону, ефект від тренувань рано чи пізно з’явиться, і важко передбачити, скільки в середньому це може тривати.

Багато що також може залежати від можливих захворювань, вживання стимуляторів або вихідної ситуації та мети тренувань. Наприклад, якщо у вас не так багато жиру, помітний ефект здорового способу життя у нарощуванні м’язової маси може з’явитися вже через кілька тижнів. Однак у випадку схуднення і надмірної ваги цей час може бути значно довшим. Тому дієтичні добавки та добавки до тренувань все частіше використовуються (для прискорення ефекту від тренувань). Коли мова заходить про нарощування м’язової маси, найпопулярнішим вибором, безсумнівно, є креатин, який вам слід додати до свого раціону.

Нарощування м’язової маси за допомогою креатину – що варто знати?

Креатин є однією з найкраще перевірених речовин, доступних на ринку дієтичних добавок і тренувального харчування. Вперше він був виявлений у першій половині 19 століття, і він був знайдений у скелетних м’язах людини. На сьогоднішній день з ним проведено багато досліджень, і неодноразово доведено його позитивний вплив на формування м’язової маси. Це те, що, серед іншого, є однією з причин високої популярності креатину. Але яких конкретних ефектів можна очікувати від його використання?

Загалом, креатин підвищує фізичну здатність організму. М’язова сила і витривалість більші, завдяки чому ми можемо виконувати більш інтенсивні або тривалі тренування, і це також впливає на ріст м’язової маси. Крім того, креатин також скорочує час, необхідний організму для відновлення після тренування. Все це можливо завдяки молекулам АТФ, тобто т.зв носій енергії в м’язах. Креатин сприяє їх оновленню, роблячи їх доступними у більших кількостях, і наш організм покращує свою фізичну працездатність.

Креатин не нарощує м’язи

Незважаючи на те, що креатин дійсно може покращити та прискорити весь процес нарощування м’язової маси, він не є чарівною таблеткою. Без відповідних тренувань і дієти лише прийом креатину не принесе користі. Про це варто пам’ятати, перш ніж вирішувати шукати причини неефективності його використання. Регулярні тренування відповідної інтенсивності є головною безпосередньою причиною зростання м’язової маси. Без роботи з м’язами неможливо їх наростити. Однак, щоб вони могли це зробити, їм потрібне відповідне «паливо», яким є не просто креатин.

Згадане паливо – це їжа в широкому розумінні. Раціон повинен бути поживним і здоровим. При нарощуванні м’язової маси правильна кількість білка (перевищує мінімальну потребу) буде мати вирішальне значення, а вуглеводи також можуть бути корисними. Звичайно, всі види вітамінів і мінералів також будуть необхідні для нормального функціонування організму, незважаючи на важкі тренування.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *