Вітамін D – чи можна його передозувати?

Вітамін D, як один із вітамінів з найбільшою кількістю добавок, викликає у багатьох здивування. Не дивно, врешті-решт, вважається, що на широті країни приблизно 80/90% населення може страждати від дефіциту вітаміну D, і в міру того, як громадська обізнаність зростає, все більше людей піклуються про контроль його рівня та вирішіть доповнити його, якщо це необхідно. Варто зауважити, що це гарне явище, але варто пам’ятати, що воно не доходить до крайнощів.

І, нарешті, принцип Парацельса, швейцарсько-німецького лікаря 15-го століття, полягає в тому, що все є отрутою, і немає нічого кращого, тільки поведінка робить отруту. Тому все, навіть цілюща вода, може бути шкідливою для нашого організму. З цієї причини сам вітамін D може негативно впливати на нас, якщо використовувати його довгостроково та у дуже великих дозах. Але що це насправді означає і що це означає?

Можливе передозування вітаміну D

Звичайно, тут варто зазначити, що передозування вітаміну D виникає лише у випадку харчових добавок. Це пояснюється тим, що він міститься в їжі в дуже малих кількостях, що робить його небезпечним для нас. Крім того, ці кількості часто занадто малі, щоб задовольнити потреби організму. Те ж саме стосується і найкращого природного джерела вітаміну D – синтезу шкіри. Це пов’язано з тим, що організм перебуває в хронічному стані перед природним прийомом занадто високих доз.

Однак у випадку з дієтичними добавками, що містять вітамін D, слід проявляти особливу обережність. частин, якщо нам призначають препарати, що містять більшу дозу вітаміну D (зазвичай 4000 одиниць на день). Цікаво, що деякі люди страждають від т. зв підвищена чутливість до вітаміну D, яка може викликати гіпервітаміноз навіть при регулярних дозах. Але для чого все це?

Можна вважати, що найбільш небезпечним є отруєння вітаміном D, яке потім супроводжується екстреною реакцією в крові та сечі. Vádět знає безпечніший надлишок (гіпервітаміноз) вітаміну D, однак, він все ще може бути позначений для нас відкладенням. Ось у чому, між іншим, і справа. Тому дуже важливо проконсультуватися з добавками з spajcialta, перезволоженням крові, а потім використовувати добавки з офіційного виробництва.

Які симптоми передозування вітаміну D?

У зв’язку з тим, що багато людей можуть приймати вітамін D у вигляді дієтичних добавок, і, на жаль, це часто відбувається без консультації з лікарем, варто звернути увагу на фактори, які можуть спричинити передозування вітаміну D. Добавки дуже легко щоб не допустити такого стану речей, отже – які симптоми передозування вітаміну D?

  • Нудота і втрата апетиту;
  • головний біль;
  • Біль, діарея, запор;
  • Надмірне потовиділення або підвищене бажання
  • Почастішання сечовипускань (сеча може бути каламутною) і навіть відмова нирок;
  • Металевий присмак при використанні;
  • Шкірна інфекція.

Однак це лише деякі із симптомів передозування вітаміну D, і якщо ви помітите будь-який із них у своїй ситуації, ви зверніться до лікаря. Проблемою також є те, що деякі з цих симптомів також можна віднести до дефіциту вітаміну D, що ускладнює їх розпізнавання. З цієї причини необхідний висновок лікаря, і він буде корисним.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Мені 25 років, і я захоплююся йогою та тренуваннями в спортзалі. Поєднуючи ці два види спорту, я розвиваю і тіло, і розум. Я люблю виклики і прагну збалансувати силу, гнучкість і душевний спокій за допомогою щоденних тренувань. Це мій життєвий девіз: у здоровому тілі – здоровий дух.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *